Компанія «Агро-Адмірал» є виробником засобів захисту рослин від різних шкідників і хвороб. Біофабрика компанії «Агро-Адмірал» випускає ряд біологічних засобів для захисту від широко розповсюджених захворювань рослин у сільському господарстві. Біопрепарати для рослин виробляються під торговою маркою "Agromar" і по суті діють, як біофунгіциди та біоінсектициди. Крім вище наведеного біофабрика «Агро-Адмірал» виробляє такі біологічні засоби для рослин, як біодеструктор і прилипач, а також біопрепарати для утилізації органічних залишків Редуклін.
   Біологічні засоби захисту рослин, що виробляються, розраховані на застосування у різних галузях агропромислового комплексу України. Більшість біопрепаратів мають властивості стимулювання росту та імунітету рослин, що сприяє підвищенню врожайності сільськогосподарських культур.

 Розпочавши свій шлях у 2000 році, компанія «Агро-Адмірал» зібрала дружний надійний колектив, який по праву вважає наше підприємство своїм другим домом. Співробітники компанії поєднують в собі досвід та професіоналізм з енергією та постійним прагненням до розвитку. Це дозволяє нам справлятися з багатьма складними завданнями, що виникають у сільськогосподарській діяльності, використовуючи для їх вирішення мікробіологічні препарати та ентомоакаріфагів власного виробництва. Ми і наші клієнти повинні отримувати не тільки прибуток від співпраці, а й задоволення від спільної роботи.

 Колектив компанії «Агро-Адмірал» прагне створити для своїх клієнтів потужну комплексну підтримку в процесі вирощування сільськогосподарської продукції.

Біологічні засоби захисту рослин, які виробляє наша компанія допоможуть великим господарствам і городникам:

  • захистити рослини від хвороб і шкідників;
  • підвищити врожайність рослин;
  • уникнути забруднення ґрунту хімічними речовинами;
  • уникнути виробленні імунітету у шкідників, на відміну від хімічних препаратів.

 Наша продукція: Ентомоакаріфаги та Мікробіологічні препарати ТМ "AGROMAR", а також досвід наших фахівців-консультантів у питаннях використання методу біологічного захисту рослин – це безсумнівний приріст врожаю.

Оберіть зручну для Вас мовну версію Выберите удобную для Вас языковую версию
[profiler]
Memory usage: real: 10485760, emalloc: 7692912
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem