Біофабрика ПП “АГРО-АДМІРАЛ”

 Біофабрика ПП “Агро-Адмірал” розробляє і випускає під знаком торгової марки AGROMAR засоби захисту рослин від шкідників і хвороб. В умовах наближених до природних, біофабрика вирощує комах (Ентомоакаріфаги) і мікроорганізми, що мають вроджені потреби до придушення різних видів шкідників, які паразитують на культурних рослинах. Будь-якому фермеру або аматору-городнику відомі такі шкідники як попелиця (тля), білокрилка або павутинний кліщ і захворювання: суха і чорна плямистість, пташине око, чорна ніжка і т.п., які завдають часом непоправної шкоди огіркам, томатам, баштанним, а також плодово - ягідним деревам.
 Лабораторія біофабрики “Агро-Адмірал” культивує мікроорганізми, призначені для боротьби з грибками, гнилями і подібними захворюваннями рослин, а також організми, що сприяють розкладанню рослинних залишків та біологічних відходів. Останні, наприклад Редуклін Агромар, істотно спрощують процес очищення трубопроводів, сепараторів, жироуловлювачив на підприємствах харчової промисловості.
  У спеціально обладнаних приміщеннях біофабрики проводиться вирощування комах (Ентомоакаріфагів), до основного раціону харчування яких входять різні види попелиць, кліщів, полодожерок, листокруток та інших шкідників. Кожен Ентомоакаріфаг вирощується в особливих умовах і розрахований на придушення певної групи шкідників.
 Виробничо лабораторна база біофабрики “Агро-Адмірал” достатньо укомплектована для виробництва мікробіологічних засобів, здатних вирішити питання захисту рослин як для великих фермерських господарств, так і приватних городніх ділянок і садів.

  • Лабораторія біофабрики “Агро-Адмірал”

  • Культивація мікробіологічних середовищ

  • Культивація мікробіологічних середовищ

  • Культивація мікробіологічних середовищ

  • Розведення Ентомоакаріфагів

  • Розведення Ентомоакаріфагів

Продукція біофабрики ПП “Агро-Адмірал” сертифікована і поставляється у відповідній упаковці з інструкцією щодо застосування.
Оберіть зручну для Вас мовну версію Выберите удобную для Вас языковую версию
[profiler]
Memory usage: real: 10485760, emalloc: 7682888
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem