Активно співпрацюючи з партнерами в плані наукових розробок та впровадженні передових технологій, компанія "Агро-Адмірал" прагне до поліпшення якості та ефективності продукції, що випускається. В кінцевому підсумку, вдосконалені методи боротьби зі шкідниками та хворобами сільськогосподарських рослин підвищують врожайність агропідприємств, які застосовують біологічні препарати компанії "Агро-Адмірал".
 • Cелекційно-генетичний інститут НАН України

  Cелекційно-генетичний інститут НАН України.

  Селекційно-генетичний інститут – Національний центр насіннєзнавства та сорто вивчення – одна з провідних установ аграрної науки в Україні у галузі селекції та насінництва польових культур..

  Сайт Cелекційно-генетичного інституту НАН України - www.sgi.od.ua

 • Інститут мікробіології і вірусології ім. Д. К. Заболотного

  Інститут мікробіології і вірусології ім. Д. К. Заболотного НАН України

  Інститут мікробіології і вірусології ім. Д. К. Заболотного Національної Академії наук України (ІМВ НАН України) є провідним науковим центром досліджень в області систематики, фізіології, біохімії мікроорганізмів, біотехнології, екології і загальної вірусології.

  Сайт інституту мікробіології і вірусології ім. Д. К. Заболотного - www.imv.kiev.ua

 • Інститут виноградарства і виноробства ім. В. Є. Таїрова

  ННЦ «Інститут виноградарства і виноробства ім. В. Є. Таїрова» НААН України

  Науковий центр "Інститут виноградарства і виноробства ім. В. Є. Таїрова" є однією з найстаріших в Україні науково-дослідною установою, що веде діяльність в галузі виноградарства і виноробства. Нарівні з виробництвом винограду, виноматеріалів і вирощуванням саджанців, інститут проводить науково-дослідні та проектно-конструкторські розробки з питань виноградарства і виноробства, а також експертизи проектів на закладання виноградників.

  Сайт Інституту виноградарства і виноробства ім. В. Є. Таїрова - www.tairov.com.ua

 • Одеський Селекційний приватний інститут

  Основні напрямки роботи інституту: створення цінного початкового селекційного матеріалу зернових колосових культур, створення інноваційних сортів озимої пшениці, створення сортів зернових колосових культур фуражного напрямку, моніторинг шкідливих організмів в агроценозах України та розробка унікальних сучасних технологій захисту сільськогосподарських рослин, сортова агротехніка зернових колосових, первинне насінництво, введення біологізації землеробства, а також напрацювання інфекційного матеріалу для наукових установ, агрохімічних компаній та інших зацікавлених організацій.

 • Одеський Національний університет ім. І. І. Мечникова

  Одеський Національний університет ім. І. І. Мечникова

  Одеський Національний університет ім. І. І. Мечникова (ОНУ) посідає одне з провідних місць у формуванні системи освіти, у розвитку наукових досліджень і культури в Україні. Університет імені І. І. Мечникова один з найстаріших університетів України нарівні з Київським, Харківським і Львівським університетами.

  Сайт Одеського Національного університету ім. І. І. Мечникова - www.onu.edu.ua

 • Український НДІ медицини транспорту

  Український НДІ медицини транспорту Міністерства охорони здоров'я України

  Державне підприємство Український науково-дослідний інститут медицини транспорту Міністерства охорони здоров'я України працює в напрямку вирішення найбільш важливих проблем медицини транспорту. Науково-аналітична діяльність інституту визначає взаємозв'язки стану здоров'я населення з якістю питної води, вплив транспорту на здоров'я населення і навколишнє середовище, створення системи гігієнічної регламентації та багатьох інших секторах господарської діяльності.

  Сайт Українського НДІ медицини транспорту - www.medtrans.com.ua>

МЕТА - Україна. Рейтинг сайтів

Оберіть зручну для Вас мовну версію Выберите удобную для Вас языковую версию
[profiler]
Memory usage: real: 10485760, emalloc: 7701536
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem