Статті та огляди про засоби захисту рослин «АгроМар»

 • Щоб жук не сміявся у спину...

  Через широке використання синтетичних хімічних речовин у харчовій індустрії та аграрному секторі, їжа перетворюється на ядовиту пігулку сповільненої дії. Для тих, хто дбає про здоров’я своє та рідних, коротко розповім як максимально зменшити кількість пестицидів у власноруч вирощених фруктах та овочах.

 • Історична довідка щодо Ентомофагів.

  Спроби застосування біологічного методу боротьби зі шкідниками сільськогосподарських культур мають велику давність. Наведено відомості про використання ентомофагів від XII ст., у Китаї до наших днів в Україні.

 • Роль мікроорганізмів у відтворенні родючості ґрунтів

  Надзвичайно важлива роль у трансформації органічної речовини ґрунту і створенні передумов його родючості належить грунтовим мікроорганізмам.

 • Біодеструктор для розкладання рослинних залишків – економія витрат на добривах.

  Як солома (стерня) та інші рослинні залишки після збору врожаю можуть послужити якісним матеріалом для збагачення і гуміфікації ґрунту.

 • Нові біологічні засоби від торгової марки Агромар

  Торгова марка Agromar запускає у продаж Комплексні Бактеріальні Препарати для Рослин АЗОГРАН та ЕКОВІТАЛ, за ліцензією Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України. Нові біологічні засоби Agromar будуть поставлятися у пластиковій тарі різного об'єму. Перші поставки намічені на жовтень-листопад 2016г.

 • Знезараження ґрунту в теплиці

  Обробка грунту в теплиці досить звичайний і нудний процес. Але ніби усім зрозумілі та логічні дії не завжди дають бажаний результат. Досить часто, після усіх процедур з обробки грунту від хвороб і шкідників, сільгоспвиробник стикається з засиллям шкідливих організмів. Найгірше якщо шкідник або хвороба рослин виявляють себе на більш пізніх стадіях розвитку рослин.

 • Про біологічний захист рослин

  Світова наука і практика в галузі застосування у сільському господарстві біопрепаратів та технологій біозахисту показує, що інтерес до цієї галузі зростає, і основою для цього є цілком практичні причини.

 • Прилипач – плівкоутворювальний матеріал для рослин
 • Помощник Агронома – Довідник захворювань і шкідників рослин
Оберіть зручну для Вас мовну версію Выберите удобную для Вас языковую версию
[profiler]
Memory usage: real: 10485760, emalloc: 7763688
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem