Біодеструктор для розкладання рослинних залишків — економія витрат на добривах.

Навряд чи твердження про те, що від стану ґрунту залежать обсяги і якість майбутніх врожаїв, викликає сумніви. Тому, одним з основних завдань передсезонної підготовки ґрунту в господарстві є забезпечення достатнього вмісту азоту, калію, фосфору та інших мікро- і макроелементів, необхідних для живлення рослин.

Цей процес досить витратний і трудомісткий: внесення добрив, прибирання та / або переробка рослинних залишків, знезараження ґрунту від шкідників і патогенних мікроорганізмів… все це вимагає робочого часу і фінансових витрат.






До цього часу деякі сільські господарства, прямуючи найпростішим шляхом, спалюють рослинні залишки прямо на полях. Незважаючи на руйнування верхнього родючого шару ґрунту і нанесений їй тим самим непоправної шкоди, безглуздо сперечатися про маловитратності такого методу.

Так само не має сенсу переконувати прихильників механічного внесення необхідних речовин до ґрунту в малій ефективності обраного методу. Не треба відмовлятися від відпрацьованої технології підготовки ґрунту, але є сенс використовувати те, що в будь-якому випадку залишається на полях після збирання врожаю – тонни органіки, яка вже містить у собі велику кількість необхідних речовин..

Солома (стерня) та інші рослинні залишки після збору врожаю можуть послужити якісним матеріалом для збагачення і гуміфікації ґрунту. У сприятливих умовах процес природного розкладання рослинних залишків неабияк поповнює ґрунт необхідними для успішного росту рослин речовинами. Природний перебіг подій, з часом, зробить ґрунт місцем зосередження і розмноження різних груп грибів і бактерій. Ці мікроорганізми виступатимуть виробниками ферментів, здатних розкласти рослинні залишки на більш прості речовини, легко засвоювані рослинами. Таким чином, ґрунт збагачується достатнім обсягом гумусу і мікроорганікі, яка сприяє розвитку рослин.

На перший погляд зрозуміла ідея – заощадити на кількості мінеральних добрив. Однак вона підтягує досить складне питання – Як створити сприятливі умови, щоб в прийнятні терміни залишки рослин були природним чином перероблені в речовини, які збагачують ґрунт?

Незважаючи на умови, що дедалі погіршуються в останні роки, вирощування сільськогосподарської продукції, використання сучасних біологічних методів і біопрепаратів успішно допомагає аграріям домагатися позитивних результатів у багатьох аспектах.

 Біодеструктор АгроМар-D – сучасний біопрепарат для розкладання стерні і рослинних залишків.

З його допомогою створюються умови, необхідні для формування в ґрунті мікрофлори, здатної переробити рослинні залишки в речовини, які легко засвоювані рослинами. Основними компонентами біодеструктора є конідіо-спори мікроорганізмів. У несприятливих умовах спори можуть на тривалий час затримуватися в ґрунті, будучи пасивними. Але навіть у присутності мінімальної вологи мікроорганізми активізуються, і препарат розпочне діяти протягом доби/span>.

У сезоні 2015-2016 рр. биодеструктор АгроМар-D успішно застосовувався в ряді сільських господарств Одеської, Полтавської та Рівненської областей.

Аналізи ґрунту показали, що, крім деструкції біопрепарат виявив хороші знезаражувальні властивості – зміст патогенної мікробіоти в ґрунті знизився більш ніж в 1,3 рази.

 В кінцевому підсумку

економічний ефект від застосування біодеструктора АгроМар-D

позитивно проявляється у зниженні витрат на добрива.

Застосування біопрепарату АгроМар-D дозволяє отримати з кожної тонни рослинних залишків у доступній для рослин хелатній формі в середньому у такій кількості:

  • +5кг Азоту

    ЕКОНОМІЯ
    на 1т -15кг

    Аміачної селітри

  • +3кг Фосфору

    ЕКОНОМІЯ
    на 1т -15кг

    Суперфосфату

  • +8кг Калію

    ЕКОНОМІЯ
    на 1т -16кг

    Калійних добрив

а також внести до ґрунту від 300 до 400 кг органіки

яка насичує ґрунт мікро- і макроелементами


Відповідно вище наведеним результатам, економія на наступних внесеннях мінеральних добрив складе в середньому близько 30%.

Аналогічне порівняння по врожайності на полях, засіяних зерновими показало приріст врожайності близько 15% на ділянках, де застосовувався біопрепарат АгроМар-D.

АгроМар -D – засіб комплексної та тривалої дії, що яскраво виражена в механізмі функціонування біодеструктора:

  • • мікроорганізми синтезують потужні ферментні комплекси і здатні провести глибоку деструкцію рослинних залишків, а саме: целюлози і пектинових речовин;

    • гідроліз нативной целюлози дає продукт для харчування ґрунтових мінералізаторів, азотфіксаторів, фосфат- і калій мобілізаторів;

    • біомаса мікроорганізмів разом з мінералізованими рослинними залишками є основою для формування гумусу;

  • • мікроорганізми препарату мають сильну фунгіцидну дію, сприяють оздоровленню ґрунтової мікрофлори;

    • використання біопрепарату сприяє трансформації недоступних органічних і мінеральних сполук до стану, в якому вони легко засвоюються рослинами

Перерахований вище комплекс дій біодеструктора АгроМар-D, при дотриманні технології внесення і наставанні сприятливих умов, стане запорукою реального позитивного економічного та агрономічного ефекту для господарств, які застосовують деструкцію.

Перейти до опису біодеструктора Агромар

Інші біозасоби для рослин Агромар

Оберіть зручну для Вас мовну версію Выберите удобную для Вас языковую версию
[profiler]
Memory usage: real: 10485760, emalloc: 7722800
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem