Біодеструктор для розкладання рослинних залишків — економія витрат на добривах.

Навряд чи твердження про те, що від стану ґрунту залежать обсяги і якість майбутніх врожаїв, викликає сумніви. Тому, одним з основних завдань передсезонної підготовки ґрунту в господарстві є забезпечення достатнього вмісту азоту, калію, фосфору та інших мікро- і макроелементів, необхідних для живлення рослин.

Цей процес досить витратний і трудомісткий: внесення добрив, прибирання та / або переробка рослинних залишків, знезараження ґрунту від шкідників і патогенних мікроорганізмів… все це вимагає робочого часу і фінансових витрат.


До цього часу деякі сільські господарства, прямуючи найпростішим шляхом, спалюють рослинні залишки прямо на полях. Незважаючи на руйнування верхнього родючого шару ґрунту і нанесений їй тим самим непоправної шкоди, безглуздо сперечатися про маловитратності такого методу.

Так само не має сенсу переконувати прихильників механічного внесення необхідних речовин до ґрунту в малій ефективності обраного методу. Не треба відмовлятися від відпрацьованої технології підготовки ґрунту, але є сенс використовувати те, що в будь-якому випадку залишається на полях після збирання врожаю – тонни органіки, яка вже містить у собі велику кількість необхідних речовин..

Солома (стерня) та інші рослинні залишки після збору врожаю можуть послужити якісним матеріалом для збагачення і гуміфікації ґрунту. У сприятливих умовах процес природного розкладання рослинних залишків неабияк поповнює ґрунт необхідними для успішного росту рослин речовинами. Природний перебіг подій, з часом, зробить ґрунт місцем зосередження і розмноження різних груп грибів і бактерій. Ці мікроорганізми виступатимуть виробниками ферментів, здатних розкласти рослинні залишки на більш прості речовини, легко засвоювані рослинами. Таким чином, ґрунт збагачується достатнім обсягом гумусу і мікроорганікі, яка сприяє розвитку рослин.

На перший погляд зрозуміла ідея – заощадити на кількості мінеральних добрив. Однак вона підтягує досить складне питання – Як створити сприятливі умови, щоб в прийнятні терміни залишки рослин були природним чином перероблені в речовини, які збагачують ґрунт?

Незважаючи на умови, що дедалі погіршуються в останні роки, вирощування сільськогосподарської продукції, використання сучасних біологічних методів і біопрепаратів успішно допомагає аграріям домагатися позитивних результатів у багатьох аспектах.

 Біодеструктор АгроМар-D – сучасний біопрепарат для розкладання стерні і рослинних залишків.

З його допомогою створюються умови, необхідні для формування в ґрунті мікрофлори, здатної переробити рослинні залишки в речовини, які легко засвоювані рослинами. Основними компонентами біодеструктора є конідіо-спори мікроорганізмів. У несприятливих умовах спори можуть на тривалий час затримуватися в ґрунті, будучи пасивними. Але навіть у присутності мінімальної вологи мікроорганізми активізуються, і препарат розпочне діяти протягом доби/span>.

У сезоні 2015-2016 рр. биодеструктор АгроМар-D успішно застосовувався в ряді сільських господарств Одеської, Полтавської та Рівненської областей.

Аналізи ґрунту показали, що, крім деструкції біопрепарат виявив хороші знезаражувальні властивості – зміст патогенної мікробіоти в ґрунті знизився більш ніж в 1,3 рази.

 В кінцевому підсумку

економічний ефект від застосування біодеструктора АгроМар-D

позитивно проявляється у зниженні витрат на добрива.

Застосування біопрепарату АгроМар-D дозволяє отримати з кожної тонни рослинних залишків у доступній для рослин хелатній формі в середньому у такій кількості:

 • +5кг Азоту

  ЕКОНОМІЯ
  на 1т -15кг

  Аміачної селітри

 • +3кг Фосфору

  ЕКОНОМІЯ
  на 1т -15кг

  Суперфосфату

 • +8кг Калію

  ЕКОНОМІЯ
  на 1т -16кг

  Калійних добрив

а також внести до ґрунту від 300 до 400 кг органіки

яка насичує ґрунт мікро- і макроелементами


Відповідно вище наведеним результатам, економія на наступних внесеннях мінеральних добрив складе в середньому близько 30%.

Аналогічне порівняння по врожайності на полях, засіяних зерновими показало приріст врожайності близько 15% на ділянках, де застосовувався біопрепарат АгроМар-D.

АгроМар -D – засіб комплексної та тривалої дії, що яскраво виражена в механізмі функціонування біодеструктора:

 • • мікроорганізми синтезують потужні ферментні комплекси і здатні провести глибоку деструкцію рослинних залишків, а саме: целюлози і пектинових речовин;

  • гідроліз нативной целюлози дає продукт для харчування ґрунтових мінералізаторів, азотфіксаторів, фосфат- і калій мобілізаторів;

  • біомаса мікроорганізмів разом з мінералізованими рослинними залишками є основою для формування гумусу;

 • • мікроорганізми препарату мають сильну фунгіцидну дію, сприяють оздоровленню ґрунтової мікрофлори;

  • використання біопрепарату сприяє трансформації недоступних органічних і мінеральних сполук до стану, в якому вони легко засвоюються рослинами

Перерахований вище комплекс дій біодеструктора АгроМар-D, при дотриманні технології внесення і наставанні сприятливих умов, стане запорукою реального позитивного економічного та агрономічного ефекту для господарств, які застосовують деструкцію.

Перейти до опису біодеструктора Агромар

Інші біозасоби для рослин Агромар

[profiler]
Memory usage: real: 31457280, emalloc: 31194112
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem