Нові біологічні засоби AGROMAR


АЗОГРАН - Agromar КОМПЛЕКСНИЙ БАКТЕРІАЛЬНИЙ ПРЕПАРАТ ДЛЯ РОСЛИН

  Торгова марка Agromar запускає у продаж Комплексний Бактеріальний Препарат для Рослин АЗОГРАН, за ліцензією Інституту мікробіології і вірусології ім. Д. К. Заболотного..
   Функціонування мікрофлори ґрунту – один з важливих факторів, що безпосередньо впливає на його родючість. Тому сьогодні для підтримки і корекції мікробних процесів в ґрунті широко застосовують мікробні або біологічні препарати. Бактеріальний препарат АЗОГРАН розроблений на основі багаторічних досліджень, що проведені співробітниками Інституту мікробіології і вірусології ім. Д. К. Заболотного НАН України. Цей біологічний препарат є мікробним засобом нового покоління, який значно поліпшує розвиток рослин і істотно підвищує їх врожайність.

  До складу біопрепарату АЗОГРАН введені два високоактивних штами бактерій.
  Штам азотфіксуючих бактерій Azotobacter vinelandii ИМВ В-7076 характеризується високою активністю фіксації молекулярного азоту і переведенням його до мінеральної форми. Додатково штам азотфіксуючих бактерій Azotobacter vinelandii ИМВ В-7076 синтезує біологічно активні речовини фітогормональної природи, що стимулюють розвиток і зростання рослин.
  Другим штамом біопрепарату для рослин АЗОГРАН є фосфатмобілізуючі бактерії Bacillus subtilis ИМВ В-7023. Ці бактерії підвищують засвоювання рослинами фосфору, що входить до складу органічних сполук у ґрунті, а так само важкорозчинних неорганічних речовин. Бактерії штаму Bacillus subtilis ИМВ В-7023 виділяють біологічно активні речовини і відчутно пригнічують фітопатогени, що викликають хвороби рослин.

  Таким чином, біопрепарат для рослин АЗОГРАН покращує азотне і фосфорне живлення рослин, стимулює їх зростання біологічно активними речовинами і при цьому має властивість захищати рослини від хвороб.

  За результатами багаторічних досліджень було встановлено, що обробка біопрепаратом АЗОРАН насіння овочевих, злакових і інших видів рослин значно покращує схожість та формування паростків.. Внесення біологічного засобу до кореневої зони підвищує врожайність томатів, огірків, картоплі, кукурудзи на силос, цукрових буряків та інших культур на 18-37%. Застосування біопрепарату для квітів показало підвищення кількості квітконосних пагонів на 25-46%.

  Торгова марка Agromar, як виробник засобів захисту рослин, на підставі ліцензії Інституту мікробіології і вірусології ім. Д. К. Заболотного планує випускати засіб АЗОГРАН у вигляді рідини готової до застосування.. Біологічний засіб - Agrromar буде поставлятися в пластиковій тарі різного об'єму. Перші поставки намічені на жовтень 2016 р.

Відправити запит до відділу продажів Agromar Написати запит

ЕКОВІТАЛ – комплексний інокулянт насіння бобових рослин.


  Біопрепарат Ековітал розроблений Інститутом мікробіології і вірусології ім. Д. К. Заболотного, як ефективний комплексний поліфункціональний засіб на основі симбіотичних азотфіксуючих і фосфатмобілізуючих бактерій, нешкідливих для людини і тварин.

 Ефективність біологічного засобу Ековітал базується на властивостях бактерій, що містяться в біопрепараті, фіксувати азот атмосфери і мінералізувати органічні фосфоровмісні речовини. Вище зазначені здібності покращують живлення рослин, забезпечуючи їх біологічно активними речовинами. В результаті, під впливом біологічного засобу Ековітал, формується потужний азотфіксуючий апарат на коренях рослин, що сприяє інтенсифікації їх розвитку, захисту рослин від хвороб і збільшує врожайність.

  Основне застосування біологічного засобу Ековітал – обробка насіння поширених бобових культур (соя, горох, люцерна, лядвенець, люпин, козлятник, кормові боби та інші) перед посівною.
  Додатково Ековітал має властивості покращувати родючість ґрунту за рахунок збагачення азотом, фосфором і розвитку корисної ґрунтової мікрофлори

  Торгова марка Агромар буде випускати біопрепарат Ековітал - Агромар за ліцензією Інституту мікробіології і вірусології ім. Д. К. Заболотного НАН України, у вигляді рідини готової до внесення і розфасованої у пластикову тару,
  Перші поставки Ековітал - Агромар заплановані на першу декаду грудня 2016 р.

Відправити запит до відділу продажів Агромар Написати запит

[profiler]
Memory usage: real: 31457280, emalloc: 31170320
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem