Акарі Ентомофаг Амблісейус Свірськії

Короткий огляд

Акаріентомофаг застосовується для захисту культурних рослин від шкідників. Зокрема для знищення яєць і личинок білокрилок видів Trialeurodes vaporariorum і Bemisia tabaci, а також молодих личинок різних видів трипса.
 Рекомендується використовувати в системі біологічного захисту при боротьбі зі шкідниками рослин на ряді овочевих культур, наприклад:

 • огірок
 • солодкий перець
 • баклажан
 • а також для комплексного захисту рослин деяких квіткових культур.

Опис
 • Застосування ентомоакаріфага Амблісейус Свірськії (Amblyseius swirskii)

   Колонізація хижака Амблісейуса Свірськії провадиться разом з висівками, на яких здійснювали розведення ентомофага. Необхідний обсяг висівок висипають на ґрунт під стебло рослини або підвішують у пластиковому стакані на черешок листа якомога ближче до місця розмноження шкідника (білокрилки або трипса).
   Особливо Амблісейус Свірськії ефективний при досить високих температурах +25..... + 30 ° С. У цих умовах акаріентомофаг здатний знищувати вдвоє більше личинок тютюнового трипса ніж останній може відтворити.
   Високі показники активності акаріентомофага так само спостерігаються під час харчування білокрилками. Так, жіноча особина Amblyseius swirskii здатна поїдати 15-20 яєць або 10-15 личинок білокрилки на добу.
   Найбільш ефективно, з економічної точки зору, застосування Амблісейус Свірськії при одноразовому випуску на рослини у початковий період розмноження трипса, але при високій щільності шкідника необхідні випускання, які затоплюють хижака.
   В цілому досягнення успіху в захисті рослин при використанні Амблісейуса вимагає оперативної фіксації термінів появи личинок білокрилки або трипса. Необхідно найбільш точно зафіксувати кількість пошкоджених рослин і кількість шкідників на них, завдяки чому визначити обсяги колонізації Амблісейус. Необхідно дотримуватися співвідношення від 1:1 до 5:1 хижак–шкідник в залежності від компактності білокрилки, трипса або попелиці (тлі).

 • Напрямки захисту рослин за допомогою Амблісейус Свірськії:

  знищує яйця і личинок білокрилок видів Trialeurodes vaporariorum і Bemisia tabaci.

  Альтернативні варіанти:

  • знищує молоді личинки різних видів трипса, попелиць (тлі);
  • дрібні комахи, проти яких все ширше використовується в закритому ґрунті, а також квітковий пилок.

  Галузь застосування:

   Акаріентомофаг Амблісейус Свірськії рекомендується застосовувати в системі біологічного захисту на овочевих культурах, таких як : огірок, солодкий перець, баклажан.
   Може застосовується для комплексного захисту квіткових культур, таких як троянда і гербера.

  Стандартна поставка:

    уточнити у консультантів Агромар

  Довідка щодо Ентомофага Амблісейус Свірськії:

   Хижий кліщ Amblyseius (Typhlodromips) swirskii відноситься до сімейства фітосеїд (Phytoseiidae), ряду паразитиформних (Parasitiformes).

Додатковий опис застосування ентомофага:


Амблісейус: чим корисний і як використовувати?

Фахівці вважають, що випуски хижого кліща Амблісейуса Свірськії краще здійснювати два рази на місяць. Такий графік випуску ентомофага більш ефективний для боротьби з такими шкідниками як трипс, білокрилка або павутинний кліщ. Особливо хороший результат Амблісейус Свірськії дає в тепличних господарствах при активних випусках на осередки трипса.

Застосовувати цих хижих кліщів рекомендується і в теплицях, і на відкритому ґрунті при великій щільності рослин. Обробка засобами захисту рослин від шкідників виходить дешевше, але застосування ентомофага, як біологічного методу захисту рослин, краще зберігає чистоту овочів і фруктів.

На думку співробітників лабораторій та досвідчених садівників, Амблісейус Свірськії більше підходить для захисту від шкідників при вирощування рослин у промислових масштабах (тепличні господарства та відкритий ґрунт). Для так би мовити, домашніх умов його використання можливо, але невигідно і незручно.

Ентомофаг можна застосовувати профілактично, тому що він може тривалий час жити на рослині, харчуючись пилком.


Рекомендації.

Для максимальної ефективності та продовження життя хижих кліщів необхідно підтримувати високу вологість і оптимальну температуру. Оптимальна вологість для нормального розвитку і життєдіяльності Амблісейуса Свірськії вважається 65-75%, але не менше 50%. Оптимальна температура – 20-26 ˚C тепла. Якщо середньодобова температура, нижче 10 ˚C тепла – хижих кліщів краще не випускати.


Запобіжні заходи.

Не можна поєднувати випуски амблісейуса з інсектицидними обробками.

Відгуки