Ентомофаг Фітосейулюс персімілісЕнтомофаг Фітосейулюс персіміліс
Кликните для увеличения

Ентомофаг Фітосейулюс персіміліс

Короткий огляд

Фітосейулюс Персіміліс – засіб біологічного захисту рослин від павутинного кліща.
 Ентомофаг застосовується для боротьби зі шкідниками на овочевих і декоративних культурах.
 Фітосейулюс – активна комаха зі швидким циклом розвитку, що дозволяє в короткий термін в основній масі пригнічувати шкідників рослин.
 Акаріентомофаг продуктивно застосовувати для захисту культурних рослин у теплицях.

Відсутній на складі

Опис
 • Застосування ентомофага Фітосейулюс персіміліс (Phytoseiulus persimilis)

  Чисельність випусків фітосейулюса на пошкоджені рослини, в основному, визначається візуально за ступенем заселеності шкідником (павутинним кліщем): слабка, середня, сильна.
   Якщо заселеність шкідником слабка – ефективна для захисту рослин норма випускання від 10 до 20 особин на одну рослину. У разі середньої заселеності – від 30 до 50 оособин фітосейулюса на одну рослину. І при сильній заселеності шкідником співвідношення випущених особин ентомофага до чисельності павутинного кліща має становити від 1:10 до 1:20 на осередку розселення шкідника.
   Успішність застосування фітосейулюса істотно залежить від організації обстеження рослин з моменту вирощування розсади, для своєчасного виявлення осередків розселення шкідника.

  Зростання та активність ентомофага

  Фітосейулюс – активний хижак, чим є привабливий, як спосіб біологічного захисту рослин від шкідників. Особливо діяльні самки, які вважають за краще харчуватися дорослими особинами павутинного кліща. В середньому одна самка може знищити понад 20 особин шкідника на добу. Життєвий цикл ентомофага становить 8 – 25 діб, протягом якого статевозріла особина встигає відкласти яйця. Потомство фітосейулюса – це швидкохідні активні личинки, які доїдають залишки колоній павутинного кліща.
   Застосування Фітосейулюс Персіміліс дає швидкий позитивний ефект так як знищивши шкідника, дорослі особини переселяються на сусідні листи і рослини, а одна самка відкладає від 2 до 6 яєць.
  В кінцевому підсумку ефективність захисту рослин акаріентомофагом можна порівняти з дією хімічних акарицидів, але без забруднення навколишнього середовища хімікатами.

 • Зверніть увагу  Ефективність Фітосейулюс як засобу боротьби зі шкідниками, найбільше висока при помірних температурах і високій вологості повітря.

  Основні напрямки захисту рослин –

  біологічна боротьба з павутинним кліщем.

  Галузь застосування:

  Найбільш широко застосовується для біологічної боротьби з павутинним кліщем на овочевих і декоративних культурах у закритому ґрунті.

  Стандартна поставка:

  уточнити у консультантів Агромар

  Довідка щодо ентомофага Фітосейулюс Персіміліс:

  Phytoseiulus persimilis Ath.-H., – відноситься до ряду паразитоформних (Parasitiformes), родини фітосеід (Phytoseiidae), – хижий кліщ.

Відгуки