Ентомофаг афідіус КолеманіЕнтомофаг афідіус Колемані
Кликните для увеличения

Ентомофаг афідіус Колемані

Короткий огляд

Застосування ентомофага практикується, як натуральний природний засіб захисту від шкідників загальновідомих видів попелиць:

 • звичайна картопляна;
 • капустяна;
 • баштанна;
 • персикова.

Афідіус розвивається в теплицях протягом усього року.

Випускання ентомофага дієве в боротьбі зі шкідниками на всіх культурах, і виявляє тлю в радіусі до 80 м від місця випуску.

Відсутній на складі

Опис
 • Застосування ентомофага Афідіус колемані (Aphidius colemani)

  Ентомофаг Афідіус колемані ефективно і швидкого бореться зі шкідниками при випуску у співвідношенні 1 самка афідіус на на 20 - 30 попелиць, не менше.
   При своєчасному випусканні ентомофаг може повністю знищити шкідників протягом 20 - 30 днів. Застосування афідіуса рекомендується починати з розсадної стадії. Результативно для захисту рослин здійснювати профілактичні випуски на ще молоді рослини.
   Якщо із загальної чисельності попелиць 50 або більше відсотків муміфіковані, то колонізацію Афідіус колемані слід припинити.

  Зростання та активність ентомофага

  Розвивається афідіус найбільш інтенсивно при температурі близько +25°С і відносній вологості повітря близько 80%. Низькі температури уповільнюють активність і життєвий цикл ентомофага.
   Принцип боротьби зі шкідником в тому, що самка афідіус відкладає яйця в тіло попелиць старших вікових груп. Личинка афідіус розвивається всередині попелиці, що на стадії окуклювання призводить до перетворення попелиці в мумію. Цей період супроводжується забарвлюванням попелиці в бурий відтінок.
   Афідіус Колемані активно переміщується, так як може літати. Останнє дозволяє ентомофагу виявляти тлю в радіусі до 80 м від місця випуску.

 • Основні напрямки захисту рослин –

  ентомофаг афідіус Колемані (Aphidius colemani) застосовується для боротьби з різними видами попелиць:

  • - персикова (оранжерейна
  • - баштанна
  • - звичайна картопляна
  • - капустяна

  Галузь застосування:

  в теплицях на всіх культурах.

  Стандартна поставка:

  уточнити у консультантів Агромар

  Довідка щодо ентомофага:

  Афідіус Колемані або Aphidius colemani Vier. відноситься до ряду перетинчастокрилих (Hymenoptera), родини афидіїд (Aphidiidae), – паразитує на різних видах попелиць.

Додатковий опис застосування ентомофага:

Афідіус Колемані являє собою паразитичну осу. Тіло ентомофага струнке, чорного кольору з коричневими ногами, має довгі вусики і крила з чітко вираженим жилкуванням. Її розмір, як правило, близько 2 мм. Самка має видовжене черевце, в той час як у чоловічих особин воно круглої форми. Самка Aphidius відкладає свої яйця безпосередньо у тіло попелиць різного віку, віддаючи перевагу другому - четвертому.

Цикл розвитку ентомофага від яйця до імаго* триває 10 днів при температурі 25°С и 14 днів – при 21°С. Личинка оси у тілі попелиці починає харчуватися внутрішніми тканинами попелиці. Через 7 днів личинка ентомофага створює кокон, прикріплюючи до листка тлю, яка надалі муміфікується. Ще через 4 дні з муміфікованою попелиці виходить доросла особина Афідіуса.

Виправданим є використання ентомофага у профілактичних цілях. Для профілактичного виселення використовують ентомофага з розрахунку 0,2-1 особина / м2 кожні 7 днів. Випускання проводять щотижня, так як у відсутності попелиць афідіус живе 2 - 3 дні.


*імаго - це доросла стадія розвитку комахи.

Відгуки
Оберіть зручну для Вас мовну версію Выберите удобную для Вас языковую версию
[profiler]
Memory usage: real: 12582912, emalloc: 10407568
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem